Neohodnoceno

Fitormil Intimní mycí roztok proti vysychání vaginální sliznice Vzorek 7 ml

Vzorek 7 ml - Fitormil Intimní mycí roztok je speciálně navržený pro intimní hygienu žen s problémy suchosti a nepohodlí v oblasti pochvy.

Skladem
Kód: 12617
Značka: Vidermina
1 Kč
Kategorie: Vzorečky

Roztok proti vysychání vaginální sliznice.

Hydratační a zjemňující roztok chránící vaginální sliznici proti vysychání. Vhodný pro citlivou pokožku a sliznici především v období klimaktéria (v premenopauze, v menopauze).

Způsob použití: každodenní mytí intimních oblastí.

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Chránit před kontaktem s očima. V případě kontaktu s očima vypláchnout vodou. Uchovávat na chladném místě se zavřeným uzávěrem.

Neobsahuje mýdlo.

Testováno na přítomnost těchto látek: nikl kobalt, chrom, paladium, rtuť.

Roztok určený ke každodennímu použití, vhodný pro citlivou pokožku a sliznici. Svým složením hydratuje, zjemňuje a chrání vaginální sliznici především v období klimaktéria (v premenopauze, v menopauze).Neobsahuje mýdlo.

Neobsahuje glutamát, mléko, laktozu a její deriváty, geneticky modifikované organizmy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-VIDERMINA-page-roseVidermina-mix

 

Specializovaná značka, která nabízí špičková řešení pro zlepšení intimní poh pohody žen od dětství až po zralost, v její neustálé obměně.

Průkopník inovací pro intimní pohodu žen v lékárnách díky spolupráci s lékaři a lékárníky Vidermina si klade za cíl zlepšit kvalitu života žen a jejich intimní pohodlí.

Vidermina překládá své zkušenosti do inovativních vzorců, zejména příjemných textur, jemných povrchově aktivních látek, přírodních a funkčních složek