Neohodnoceno

Dibi Milano Biliquido prorecovery ošetření 14x2 ml

Doporučováno po zásahu estetické medicíny, jako"rychlá intervence" pro: - - urychluje regeneraci a zachování optimální funkčnosti kožní bariéry
Položka byla vyprodána…
Kód: PF016443
Značka: Dibi Milano
5 779 Kč
Kategorie: Přípravky na vrásky a stárnoucí pleť
Položka byla vyprodána…

Doporučováno po zásahu estetické medicíny, jako"rychlá intervence" pro: - - urychluje regeneraci a zachování optimální funkčnosti kožní bariéry
- rychle zklidňuje zarudnutí, vyrážky a podráždění vyplývající z medicínsko-estetické léčby *** Olejová fáze, koncentrovaná ve vybraných rostlinných složkách, antioxidační a změkčující v kombinaci s aktivní vodní fází, bohatou na přípravky Pre-Dibiotic, Matrichine, Vitamin C a Aloe s uklidňujícím ochranným účinkem proti stárnutí.
Bez parfemace a barviv.
Průhledné skleněné ampule po 2 ml i + otvírátko ampulí. POUŽITÍ: s pomoci speciální krytky otevřete uzávěr v bodě označeném kroužkem a vložte dávkovací trysku, dobře protřepejte výrobek, naneste na obličej, krk a dekoltu a masírujte dokud se absolutně nevstřebá. Ideální jako noční ošetření. Účinek šokem: před a po léčbě estetické medicíny: denně po dobu 14 nocí. Rekonstrukční šoková léčba: aplikujte každý druhý den na celkem 28 nocí. ÚČINNÉ LÁTKY:
PRE-DIBIOTIC:
Výkonná prebiotická, selektivní živina pro pokožku, která působí jako rekonstituovatel epidermis a podporuje odolnost proti vnější agresivitě.
JOJOBOVÝ OLEJ:
Zjemňující vlastnosti.
MATRIKINES:
Peptidy mládí, buněční poslové, stimulují tvorbu kolagenu a pomáhají opravit poškozenou pokožku.
VITAMIN C BIODISPONIBILNÍ:
Účinná složka proti stárnutí a antioxidant, je uznáván jako regulátor výroby melaninu proti kožním skvrnám.
LYKOPEN:
Antioxidační účinek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-dibi-milano

 

ALFAPARF MILANO je italská nadnárodní společnost v kosmetickém průmyslu, kterou založil Roberto Franchina. Společnost pracuje v péči o vlasy, obličej a tělo s technologickými produkty a vybavením, integruje výzkum a vývoj, výrobu, distribuci a školení.

 

PROFESIONALITA A KRÁSA MADE IN ITALY

ALFAPARF MILANO čerpá inspiraci z italské kreativity a energie města Milána, aby spojil své nápady s nejnovějšími mezinárodními trendy.

ČÍSLA NA CELÉM SVĚTĚ

5 výrobních závodů produkujících více než 400 000 kusů denně
20 poboček a distribuce ve 100 zemích
30 000 kosmetiček
300 000 vlasových stylistů