Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu  lakosmetika.cz, provozovatel LaEstetica.cz

IC:24138002

DIC: CZ241380021. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu kosmetike lakosmetika.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

4. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

5. Ceny všech produktů jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty. Cena bez DPH je uvedena v detailu produktu.

6. Potvrzení objednávky
Po úspěšném dokončení Vašeho nákupu, Vám bude do 15-ti minut doručen e-mail s potvrzením o tom, že Vaše objednávka k nám úspěšně dorazila. Toto potvrzení znamená, přijetí Vaší objednávky do evidence, nikoli skladovou dostupnost Vámi požadovaného zboží. V případě, že zboží není skladem, obdržíte telefonickou nebo emailovou zprávu do 24 hodin. V některých případech budete kontaktování naším pracovníkem pro upřesnění či doplnění objednávky.

7. Dodání zboží
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. Doba vyřízení objednávky se pohybuje zpravidla mezi 1-3 pracovními dny. Ke zboží bude přiložen daňový doklad (faktura). V případě jakýchkoliv komplikací při vyřízení objednávky Vás budeme včas informovat a to mailem nebo telefonicky.

8. Zrušení objednávky
Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v následujících případech:
- v případě výrazné změny ceny zboží
- v případě nedostupnosti nebo ukončení výroby zboží
Pokud takový případ nastane, budeme Vás kontaktovat emailem nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu. Jestliže jste již zboží zaplatili (bankovním převodem), budou peníze obratem převedeny zpět na Váš účet.

9. Vrácení zboží - Reklamace
V souladu se zákonem 367/2000 Sb. můžete zboží do 14 dnu od obdržení vrátit na adresu provozovatele, a to za následujících podmínek:
- zboží musí být v původním obalu spolu s daňovým dokladem (fakturou)
- zboží nesmí jevit známky porušeni anebo opotřebení
Zboží pošlete na naši adresu (ne dobírkou!). Důvod vracení zboží nemusíte sdělovat.
Po zkontrolování zboží Vám přijde oznámení, zda bude Vaší žádosti o vrácení zboží vyhověno. V případe přijetí vráceného zboží zpět Vám celou uhrazenou částku vrátíme.

10. Platební a dodací termíny v ČR.
Způsob platby a doručení zboží:
a) Dobírka + Balík do ruky - zboží zašleme v obchodním balíku prostřednictvím České pošty, která garantuje dodání do druhého dne.
Cena za dobírku+přepravu je 160,- Kč.
b) na účet společnosti La Estetica 2106569026/5500 + balík do ruky. Zboží zašleme v obchodním balíku prostřednictvím České pošty, která garantuje dodání do druhého dne.Cena za přepravu je 110,-Kč.
c) platba přes paypall + balík do ruky. Zboží zašleme v obchodním balíku prostřednictvím České pošty, která garantuje dodání do druhého dne. Cena za přepravu je 110,-Kč.
d) Osobní odběr Praha: platba v hotovosti nebo platební kartou je možná každý den od po-pá, od 9h - 18hod. Výrobky si můžete vyzvednout přímo v místě prodeje:

ISTITUTO GANASSINI, BUDEČSKÁ 36, Praha 2 - VINOHRADY. Přepravné se v tomto případě neplatí.e) Objednávka nad 2500,- Kč s DPH - doprava je zdarma.

Způsob platby a doručení zboží na Slovensko:
a) na účet společnosti LaEstetica s.r.o.  :

IBAN: CZ04 5500 0000 0021 0656 9026        SWIFT: RZBCCZPP

+ balík do ruky. Zboží zašleme v obchodním balíku prostřednictvím České pošty. Cena za přepravu je 240,-Kč.
Balné neúčtujeme.

11. Ochrana osobních údajů
Společnost La Estetica s.r.o.  - lakosmetika.cz prohlašuje, že s osobními údaji uživatelů nakládá v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění. Informace poskytnuté prostřednictvím objednávkového formuláře, slouží výhradně pro vyřízení objednávky a nebudou poskytnuty třetím osobám, ani jinak komerčně využity.