BiosLine Aloe Vera Pura, 1000ml

Čerstvý a neředěný produkt, ručně sbíraný a za čerstva zpracovaný.

Aloe (Aloe vera)
 Doplněk stravy z Aloe vera gel z dužiny řízků z kontrolovaného zemědělství

Čistá Aloe Vera
Doplněk stravy z Aloe vera gel z dužiny řízků

NEREHYDRATOVANÝ A NEPASTERIZOVANÝ PRODUKT. BEZ LEPKU.

Složení: Aloe vera  (Aloe vera var. barbadensis Miller) gel výtažek; okyselovací prostředek: kyselina citronová, konzervanty: benzoát sodný, sorban draselný.

Způsob užití: protřepejte lahvičku a vypijte 50 ml šťávy 1-2 denně, ráno před snídaní nebo večer před spaním; lze použít čistý i ředěný.  Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte nejlépe do 30 dnů.  Jedná se o přírodní produkt a případná změna nemá vliv na jeho kvalitu.

Uchovávejte na suchém a chladném místě a při pokojové teplotě; nevystavujte působení zdrojů tepla a slunci. Datumspotřeby. Doba trvanlivosti se vztahuje na řádně skladovaný výrobek v neporušeném obalu.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let; Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a vyváženého a zdravého způsobu života.

Průměrný obsah

ve 100 ml

v dávce (50 ml)

Aloe (Aloe vera var. barbadensis Miller) gel výtažek

 

99,545 ml

 

49,772 ml



ALOE VERA PURA

Aloe, sukulent s dužnatými listy, pěstovaný po tisíciletí v Jižní Americe, je odjakživa známá pro své mnohočetné vlastnosti a blahodárné účinky na celé tělo.  Nejrozšířenější a nejvíce prozkoumanou je odrůda Aloe vera var. barbadensis Miller. Používají se rostliny pěstované maximálně 4-5 let, které mají nejvyšší koncentraci rostlinných složek.

Aloe Vera Pura je doplněk stravy z Aloe vera podporující čisticí funkce organismu.

 

PĚSTOVÁNÍ
Aloe se pěstuje na plantážích v severovýchodním Mexiku, kde je pro tuto rostlinu optimální prostředí, a to díky jak díky klimatickým podmínkám, tak díky vhodné půdě.
Aloe vera Pura je pěstována v režimu kontrolovaného zemědělství, s přírodním zavlažováním dešťovou vodou nebo vodou z pramene pramenícího z nedalekých hor.   Laboratoře se nacházejí v bezprostřední blízkosti plantáží a tak je zajištěno rychlé zpracování listů.  Zpracování během několika hodin po sklizni, absence procesů probíhajících při vysokých teplotách a druh pasterizace jsou zárukou vysoce kvalitního produktu a vysoké koncentrace rostlinných složek.

CERTIFIKACE
Od International Aloe Science Council.
Od důležité nezávislé texaské laboratoře na obsah aloinu a mukopolysacharidů.

TRADIČNÍ METODA RUČNÍHO ZPRACOVÁNÍ
Listy jsou ihned po sklizni ručně řezány, je odstraňována špička a vnější vrstva; tak dojde k odstranění částí obsahujících nejvíce aloinu a deriváty antrachinonu. Získá se tak řízek, který je srdcem listu, s vysokým obsahem rostlinných složek.  Řízek se následně mele a tak dojde získání čerstvé šťávy z Aloe vera, vysoce kvalitního produktu, který je charakteristický přítomností gelu a dužiny.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BiosLine Aloe Vera Pura, 1000ml

Zdarma doprava nad 2500 Kč

Nakupte za 2500kč a dopravu budete mít zdarma.

  • Zobrazení: 296
  • Výrobce: BiosLine
  • Kód výrobku: BL6001
  • Dostupnost: Na skladě
  • 770Kč
  • Cena bez DPH: 670Kč

Dostupné možnosti