Dodací podmínky

DODÁNÍ ZBOŽÍ V ČR
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. Doba vyřízení objednávky se pohybuje zpravidla mezi 1-3 pracovními dny. Ke zboží bude přiložen daňový doklad (faktura). V případě jakýchkoliv komplikací při vyřízení objednávky Vás budeme včas informovat a to mailem nebo telefonicky. Maximální lhůta pro dodání objednaného zboží je 30 dní.

Způsob platby a doručení zboží:
a) Dobírka + Balík do ruky - zboží zašleme v obchodním balíku prostřednictvím České pošty, která garantuje dodání do druhého dne.
Cena za dobírku+přepravu cca je 150,- Kč.
b) na účet společnosti LaEstetica s.r.o.  2106569026/5500 + balík do ruky. Zboží zašleme v obchodním balíku prostřednictvím České pošty, která garantuje dodání do druhého dne.Cena za přepravu je 110,-Kč.
c) platba přes paypall + balík do ruky. Zboží zašleme v obchodním balíku prostřednictvím České pošty, která garantuje dodání do druhého dne. Cena za přepravu je 110,-Kč.
d) Osobní odběr Praha: platba v hotovosti nebo platební kartou je možná každý den od po-pá, od 10h - 18hod. Výrobky si můžete vyzvednout přímo v místě prodeje:

ISTITUTO GANASSINI, BUDEČSKÁ 36, Praha 2 - VINOHRADY. Přepravné se v tomto případě neplatí.e) Objednávka nad 2500,- Kč s DPH - doprava je zdarma


DODÁNÍ ZBOŽÍ NA SLOVENSKO
DPH při prodeji na Slovensko pro obchodní partnery
• pokud jste nový zákazník a chcete v našich eShopech  nakupovat, je nutné se nejprve zaregistrovat
• v případě, že jste plátci DPH (vaše DIČ bude ověřeno v registru daňových čísel EU), bude vám dle platné legislativy EU vystavena faktura bez DPH. Pokud nejste plátci DPH, bude vám fakturována konečná cena s DPH
• pokud vaše uvedené DIČ neprojde kontrolou v rejstříku daňových čísel EU, budeme vás neprodleně kontaktovat
• veškerá zahraniční fakturace probíhá v měně EUR

DPH při prodeji na Slovensko pro koncové zákazníky
• pokud jste nový zákazník a chcete v našich eShopech  nakupovat, je nutné se nejprve zaregistrovat
• koncovým zákazníkům ze Slovenské republiky fakturujeme konečnou cenu s DPH v měně EUR

Způsob platby a doručení zboží na Slovensko:
a) na účet společnosti LaEstetica s.r.o.   IBAN: CZ04 5500 0000 0021 0656 9026        SWIFT: RZBCCZPP    + balík do ruky. Zboží zašleme v obchodním balíku prostřednictvím České pošty. Cena za přepravu je 240,-Kč.