Těhotenství

Těhotenství
Co víte o striích?
Nelze to popřít: strií se nejvíce bojí nastávající matky. Po porodu (dříve či později) nějaké to kilo navíc opět zmizí a silueta se navrátí zpět.
Ale ony ne: strie zůstávají!
Ale nepropadejte panice! Naštěstí je zde celá řada bezpečných a účinných přípravků, na které se můžete spolehnout.
Nejdříve Vám pomůžeme dozvědět se více o "nepříteli."
Strie jsou skutečné jizvičky na pokožce: ANO - NE?
ANO: strie nebo-li dermo-epidermální atrofie (vědecký název), jsou skutečné úseky pokožky, podobné jizvám, které vedou ke snížení tloušťky dermis a jinému zbarvení. Mohou mít také různou délku, šířku a hloubku, mohou být rovné, zakřivené a jsou mírně zapadlé. Znamení, která jim předcházejí - suchá kůže a svědění - zůstanou často bez povšimnutí. Pak se o to více projeví, nejprve tenké a pak více a více výraznější. Někdy se slévají dohromady a tvoří nehezké linie na povrchu kůže.
Mnohé ženy prevenci strií v těhotenství zanedbávají, ale když už se strie vytvoří je poměrně pozdě. Zanechají nehezkou vzpomínku na proběhlou graviditu.
Strie se vyskytují v několika etapách. Takže možnost jejich řešení úspěšně závisí na včasnosti, s níž se jimi zabýváme: ANO - NE?
ANO: Na začátku mají načervenalé zbarvení ("strie rubrae"), které je indexem zánětu. Pokožkou prochází jako jakési "zlomeniny", na jejíchž okrajích se  ve skutečnosti tvoří strie. V této fázi je nejjednodušší  úspěšně zasáhnout,  a to stimulaci mikrocirkulace a výrobou nových kolagenových vláken a elastinu. Později se strie stávají perlově bílé ("strie alba") a identifikují se jako hluboké jizvy ve vazivové tkáni.
Nejrizikovější období v těhotenství je třetí trimestr. ANO-NE?
ANO:  nejvíce se strije tvoří v těhotenství zejména mezi šestým a osmým měsícem. Nejvíce postižené oblasti? Boky, břicho, hýždě, vnitřní paže, prsa a stehna.  Za vzhled strií jsou zodpovědné hormonální  změny typické pro těhotenství a silný tlak, kterému jsou vystaveny tkáně.
Strava nemá žádný vliv na vznik strií. ANO-NE?
NE:  s
právná výživa, a to i během těhotenství, pomáhá pokožce zůstat pevná a proto, aby se zabránilo striím, se musí započít se zdravou výživou. Ovoce a zelenina bohaté na vitamin C, jako je špenát, paprika, rukola, divoká růže, kiwi, papája, které  musí být konzumovány syrové a čerstvé. Ideální jsou  i ryby, česnek, cibule a pórek, které podporují ředění krve. Měli byste vypít alespoň litr a půl / dva  vody denně. Dejte si pozor na sůl, kávu, tučná jídla a koření.
Jediná prevence v těhotenství (a dále), je použití specifických kosmetikých přípravků. ANO-NE?
ANO: proti striím obyčejný krém nestačí. Věřte spíše na rozsáhlé zkušenosti firem jako Rilastil. Se svými špičkovými vzorci, jste s Rilastilem na bezpečné straně. Výrobky obsahují pouze složky špičkové kvality, jako NMF (přírodní hydratační faktor), vyvážené směsi aminokyselin a vitamínů, které společně s extraktem z kvasnic v lipozomální formě zvyšují   odpor v kůži a působí proti degeneraci kolagenu a elastinu. Dále kyselina hyaluronová, která tvoří  na povrchu pokožky neviditelný a elastický film, nezbytný pro udržení perfektní hydratace.
Naše rada? Hydratační, vyživující a ochranný krém proti striím (75 a 200 ml) je ideální pro vytvoření pevné a kompaktní pokožky a zabraňuje vzniku strií.
Zvláště vhodný pro břicho, stehna, prsa a boky je Rilastil gel proti striím  (75 ml), který  má svěží texturu a vynikající penetraci, zatímco ampule Rilastil proti striím (10 5 ml) plní účinek "šoku", stimulují reaktivitu tkání při nárůstu hmotnosti v důsledku těhotenství.
Vyberte si ošetření, které je pro vás to pravé a aplikujtet jej na ohrožených oblastech (boky, břicho, hýždě, prsa a stehna) dvakrát denně (ráno a večer) již od prvních týdnů těhotenství. Masírujte postiženou oblast pomalými kruhovými pohyby.
Rilastil po Vás žádá jen trochu trpělivostiOn se postará o zbytek!
Zobrazit:
Tříděno podle:

Rilastil proti striím na citlivou pokožku, tělový krém 200ml

Rilastil Smagliature krém na citlivou a podrážděnou pleť.200MLEmulze s bohatou a krémovou texturou, ..

1 159Kč Cena bez DPH: 958Kč

Rilastil proti striím tělový krém 200ml

Specifická léčba proti striím. Díky své bohaté a krémové textuře se dobře nanáší a přináší příjemnou..

1 180Kč Cena bez DPH: 975Kč

Rilastil proti striím tělová emulze 200ml

Specifická emulze s lehkou texturou a snadným vstřebáváním určená k hydrataci povrchových vrstev epi..

877Kč Cena bez DPH: 725Kč

Rilastil Elasticizzante olej pro pružnost pokožky, 80ml

Ztráta pružnosti vede ke zvýšené zranitelnosti pokožky, urychluje proces stárnutí a zvyšuje její cit..

413Kč Cena bez DPH: 341Kč

Rilastil proti striím sérum, ampule 10x5ml

Intenzivní ošetření s účinkem "šoku", určené zejména ke snížení a prevenci vzniku strií. Řešení boha..

1 155Kč Cena bez DPH: 955Kč

Rilastil Elasticizzante sprej pro pružnost pokožky, 80ml

Ztráta pružnosti vede ke zvýšené zranitelnosti pokožky, urychluje proces stárnutí a zvyšuje její cit..

413Kč Cena bez DPH: 341Kč